Hakkımda

1983 Kocaeli İzmit doğumlu evli ve bir kız çocuğuna sahip, özel bir firmada proje yöneticisi olarak çalışmaktayım. Motor sporlarına tutkum çok küçük yaşlarda tv’ den takip ettiğim F1, WRC ve yayınlanan tüm motor yarışlarını seyrederek başlamıştım. Akabinde ise çocukluğumun geçtiği yerde canlı olarak seyrettiğim yarışlar sayesinde hayallerim daha da güçlendi.

Çocukluk hayalinden ibaret ve gerçekleşmesi güç gözüken bu hayalimi bir anda gerçekleştirme fırsatını buldum. 2014 Ocak ayın da Türk Sürüş Akademisin de (İstanbul) Selçuk Dede eşliğinde Güvenli ve defansif sürüş ile ileri sürüş teknikleri kurslarını aldım. Bu kurslardaki öncelikli amacım güvenli araç kullanmanın bilgilerini ve uygulamalarını öğrenmekti.

Adım adım hayalimi gerçekleştirme yolun da ilerlediğimi hissediyordum ve “Neden olmasın?” diye kendime sordum.

Ralli eğitimlerime; TOSFED Ulusal Tırmanma Organizasyonun da lisanslı olarak Burdur’da yaparak Profesyonelliğe ilk adımımı atmış oldum. Akabinde sırasıyla TOSFED Ralli ve Tırmanma Organizasyonların da ralli tecrübesini yaşadım.

Farklı bir heycan ve tecrübe için takip ettiğim V1 Challenge Organizasyonunun 2. klasman yarışı olan  V2 Challenge Turnuvasına katılarak çoklu start ve mücadeleci hırsımı arttırma fırsatım oldu. 

Hedefim uzun yıllar bu guzide camianın içinde doğruları yaparak motor sporlarını tüm gençliğimize sevdirmek ve örnek bir pilot olmak…